Realitní kancelář REMAX Ability

certifikáty

REMAX Ability je součástí světové sítě realitních kanceláří REMAX, společnosti s více než čtyřicetiletou tradicí, působící v 91 zemích světa. REMAX Ability se dlouhodobě řadí mezi TOP Quality kanceláře sítě REMAX.

"Zabýváme se zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí v Praze a středních Čechách, specializujeme se především na Prahu 5, kde již jedenáctým rokem úspěšně působíme.

Prodej a koupě nemovitosti je událostí, kdy lidé mnohdy investují všechny své finanční prostředky, proto se zaměřujeme na maximální bezpečnost všech realitních transakcí. Vedeme oddělený depozitní účet, máme sjednáno pojištění profesní odpovědnosti, spolupracujeme s certifikovanými advokátními kancelářemi a jako jediní na trhu poskytujeme na kvalitu našeho servisu záruku.

Naši obchodníci jsou profesionálové, kteří dokonale znají lokální trh a jsou tak schopni stanovit optimální cenu nemovitosti s ohledem na požadavky a preference rychlosti prodeje či výše výnosu. Všichni makléři jsou povinni dodržovat přísný Etický kodex, řídit se Záruky spokojenosti zákazníka a jsou pravidelně testováni a certifikováni v REMAX Akademii.

Rychlost a bezproblémový průběh realitních transakcí jsou naší prioritou, stejně tak jako osobní přístup k individuálním potřebám každého z našich klientů.

Je nám potěšením, že důraz na dlouhodobé mezilidské vztahy nad jednorázovým prospěchem vede k tomu, že z mnoha klientů REMAX Ability jsou naši dlouholetí zákazníci, kteří se na nás opakovaně obracejí.

Chcete- li prodat, pronajmout, hledáte nové bydlení či investici, neváhejte se na nás obrátit.

Těšíme se na Vás."

Radka Králiková

Radka Králiková,
jednatelka společnosti REMAX Ability